Wiedza & doświadczenie

 

Spółka skupia się na działalności handlowej w obrębie przemysłu spożywczego i chemicznego. Jednym z głównych filarów działalności Spółki będzie sprzedaż suplementów diety zawierających oczyszczony beta-glukan, którego producentem jest Beta Bio Technology Sp. z o.o., w której Spółka posiada 25% udziałów w kapitale zakładowym.

 

Historia firmy

Nasz rozwój na przestrzeni lat

 

2017

Nowa strategia spółki

Zakłada handel w obrębie przemysłu spożywczego i chemicznego.
2016

Zakup udziałów w Beta Bio Technology

Spółka za 12 722 500 zł kupiła 25% udziałów spółki prowadzącej prace badawczo-rozwojowe w obszarze beta-glukanu (jednego ze składników błonnika pokarmowego) oraz jego produkcja na skalę przemysłową.
2016

Nowy model biznesowy

Wdrożenie nowej strategi rozwoju na lata 2016-2021. Spółka rozpoczyna działalności inwestycyjną w dziedzinie biotechnologii obejmującej: przemysł spożywczy, farmaceutyczny, kosmetyczny i energetyczny.
2011

Wprowadzenie produktów do Castoramy

Pierwsza dostawa reklamówek biodegradowalnych do jednej z największych europejskich sieci hipermarketów budowlanych - Castorama
2011

Debiut na Newconnect

Pierwsze notowanie na alternatywnym rynku Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.
2008

Projekt opakowań biodegradowalnych

Jako pierwsza polska firma, otrzymała od europejskiej organizacji DIN CERTCO prestiżowy certyfikat o numerze 7P0202, który potwierdza, że opracowane przez firmę produkty spełniają europejską normę EN 13432:2000 definiującą właściwości opakowań przydatnych do odzysku organicznego.
2007

Powstanie firmy

Spółka została założona jako podmiot zależny notowanej na GPW w Warszawie firmy ERG S.A.